Plachetnice NEPTUN 212

Tento inzerát již není platný!

Prodám rekreační plachetnici NEPTUN 212
délka 6,8m, šířka 2.2m, max. výška 8m, sklápění stěžně, šachta na motor
ponor:ploutvo-kýlová 0,7/1,2m váha 1000kg.
Kompletně vybavená, 2 motory: SUZUKI 6Hp, Elektromotor 46Lb tahu (manévrovací a na vody se zakázanými motory).S přepravním vlekem o celkové nosnosti 1300kg (Utáhne ho běžný větší kombík)
Je vhodná pro jezerní a příbřežní plavbu, konstruovaná speciálně pro ostré a krátké vlny mělčin baltického moře. Sada nových plachet + dvě náhradní starší hlavní plachty + jedna starší Gena, Gimini(kočárek), zastřešení kokpitu.
Prostor: typovaná pro 4 osoby, ale spaní je menší - dostavěl jsem na úkor kójí záchod a kuchyň. V tomto rozměru lodi je oddělená kajuta, kuchyň a záchod jedinečná.
Vhodná pro dva dospělé a dvě děti.
Velmi stabilní, bezpečná a nenáročná na obsluhu. .

Upřesňující informace k inzerátu:

Číslo inzerátu: 268124
Datum vložení: 4. 10. 2020 19:12
Kategorie: ►Plachetnice
Lokalita: Celá ČR
Typ inzerátu: Nabídka
Cena: 169000,- Kč

Fotografie

Reklamy Google

Reklamy Google

Přihlášení
Registrujte se
Zapomenuté heslo
Pravidla
loading

Lode-bazar.cz je inzertní bazar pro všechny, kdo chtějí koupit nebo prodat použité lodě, motorové čluny, nafukovací čluny, lodní motory, kajutové plachetnice, vodní skůtry, lodní přívěsy, nově také vodácký bazar a potápečský bazar. Lode-bazar.cz - snadné vyhledávání, u každého inzerátu až 10 fotek, 

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, 
klikněte sem 

Kontakt Archiv inzerátů